Duvar Örtüsü
Dekoratif ve Şık
DO-D294-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Dekoratif ve Şık
DO-D291-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D280-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D279-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D278-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D277-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D276-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D275-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D274-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D273-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Duvar Örtüsü
Etnik Desen Bohem Duvar Örtüsü Halısı
DO-D272-70x100
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil

Vagonik Duvar Örtüsü 
Ev dekorasyonlarında kullanabileceğiniz ürün sayısı oldukça fazladır. Son zamanlarda ev dekorasyonlarında duvar örtüleri ve duvar halıları sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Hemen herkes yaşam alanını daha da güzelleştirmek için duvar örtülerine başvurabilir. Siz de dekorasyon yapmak veya yenilemek için duvar örtüsü tercih edebilirsiniz. Günümüzün tüm trendlerine uygun olan duvar ürünlerini bulmak mümkündür. Bunlar ünlü ressamların tabloları, film ve dizi afişleri olarak birçok kategoride duvar örtüleri desenleri bulunmaktadır. Evinizin özelliklerine ve kendi zevklerinize göre duvar örtüsü seçebilirsiniz. Modern ürün tasarımlarında canlı renk, çizgi, resim, film afiş, ünlüler ve baskı gibi unsurlar çok fazla tercih edilmektedir.


Bu örtüler kullanıldığı ortamın havasını değiştirir. Renk ve tasarımları ile dikkat çıkmayı başarmış duvar örtüleri ortama daha şık bir hava katar. Dekoratif duvar örtüsü seçimizde kullanılacağı yerin detaylarına göre seçim yapabilirsiniz. Ürünün koyulacağı yer ile uygun tasarımlarda seçerek daha şık ve uyumlu bir görünüm kazanabilirsiniz. Her mekanda kullanılabilen duvar örtülerinde çeşitlilik sayısı oldukça fazladır. Model çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı fiyatlarda farklılık olabilir. Duvar örtüsü fiyatları modeller arasındaki özellik ve boyutlara göre değişiklik göstermektedir. Canlı veya sade tasarımlarda duvar örtülerine ulaşabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda renkli duvar örtüsü modelleri ilgi görmeye başlamıştır. Duvar örtüsü ile evinizin veya diğer mekanların dekorasyonuna ayrı bir hava katabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz model ile tarzınızı en güzel haliyle yansıtabilirsiniz.  


Vagonik Yeni Nesil Duvar Örtüleriyle Evinizi Dekore Edin 
Duvar örtüleri günümüzde evlerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Tasarımlarda günümüz trendlerine yer verilmektedir. Ürünlerin hazırlanış aşamasında kaliteli kumaşlara ve kalıcı ve canlı baskılara yer verilir. Dekorasyonun önemli parçalarından biri haline gelen duvar örtüleri de gelişen yeniliklere uymuştur. Her zevke uygun duvar örtüsü bulmak mümkündür. Bir çok kişi ev ve iş yeri dekorasyonunu yenilemek için bu ürünleri öne çıkarmaktadır. Duvar Örtüleri kullanılan mekana ayak uydurduğunda en güzel tasarımlar elde edilmektedir. Duvar ve mekan rengi, dizayn duvar örtüsü seçiminde önemli bir noktadır. Her ürünün kendisine özel tasarım ve motifleri bulunur. Modeller arasında bohem, vintage, etnik, desenli, hippi, mandala, Hint, mandala, ünlü ressam tabloları ve renkli tasarımlara fazlasıyla yer verilmektedir. Üründe tercih edilen tüm motifler modern ve vintage tarzdaki evlere uygundur. Ayrıca motifler kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir. Kendi ürününüzü tasarlayabilir ve evinize ve iş yerinizin en güzel yerine asabilirsiniz.
Vintage tasarımlar kıyafetlerde olduğu gibi ev ve iş yeri dekorasyonunda da öne çıkmaya başlamıştır. Bu motifler yine duvar örtülerinde bulunmaktadır. Vintage duvar örtüsü tercih edildiği yere daha mistik ve farklı bir hava katmaktadır. Vintage tasarımlı modelin yanında uygun renk ve dizaynlara yer vererek ortama vizyon katabilirsiniz. Batik duvar örtüsü desen ve tasarımlarıyla kullanıcıları beğenilerini kazanabilirsiniz. ortamda özgünlük yakalamak için Batik Desenli Motifleri tercih edebilirsiniz. Minimal ve modern tasarımlar için yoga duvar örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler duvarlarda değerlendirilebileceği gibi farklı alanlarda da kullanılabilir. Duvarın yanında yoga, sehpa, koltuk ve yatak örtüsü olarak da bu ürünlere yer verebilirsiniz. Duvar örtüleri özellikleri ile evlerde ve iş yerlerinde kendisine yer bulmayı başarmıştır. Tasarımların yanı sıra ürünlerde ebatlar da değişiklik göstermektedir. Ebat seçimini kullanılacağı yere göre yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre büyük duvar örtüsü seçebilirsiniz


Duvar Örtülerinizle Tarzınızı Yansıtın 
Yaşam alanları herkesin özel alanıdır. Bu nedenle hemen herkes yaşam alanları kendi zevklerine göre dekore etmektedir. Ortamlarda dekorasyon için kullanılabilecek çok fazla ürün bulunmaktadır. Duvar örtüleri son dönemde dekorasyonlarda fazlasıyla öne çıkmaya başlamıştır. Evinizi veya başka bir ortamı tasarlamak isteyen kişiler kendilerine göre olan duvar örtülerini seçmeye başlamıştır. Mekanların şık olması için duvarların tasarıma uygun olması gerekir. Duvarlar için kullanılan saat, tablo gibi ürünlerin yanına duvar örtüleri de eklenmiştir. Bu örtüler duvarları şık bir hale getirerek ortamın daha da farklılaşmasını sağlamaktadır. Ev tasarımlarınızda kendi imzanıza yer vermek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Duvar Örtüsü seçerken kendi tarz ve zevklerinizi öne çıkararak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Duvar örtüleri kişisel zevkleri yansıtmak için oldukça uygun nadir ürünlerden bir tanesidir.Vagonik bu ürünleri sunarken her tarza özel olarak üretim yapmaktadır. Bu sayede duvarda durması istenen tasarımlara göre örtü bulmak mümkün hale gelmiştir. Siz de kendi tarzınıza göre duvar örtüsü bulabilirsiniz. Dekorasyonlarda tercih edilen formlar kişilerin kendilerini yansıtmasına yardımcı olur. Zevkinize göre bohem duvar örtüsü veya diğer formlardaki modelleri tercih edebilirsiniz.


Çok farklı tarzlarda örtü bulabileceğiniz gibi kendi çizimlerinizi de duvar örtüsü haline getirebilirsiniz. Bunun için kişiye özel duvar örtüsü sunulmaktadır. Size özel olarak tasarlanan modellerde fotoğraf, baskı, renk gibi seçimleri özgün bir şekilde yapabilirsiniz. Her modelde desenlerin rengi büyüklüğü ve çizgileri farklı özelliklerde olmaktadır. Desenli duvar örtüsü seçimini kendi zevkleriniz uygun yapabilirsiniz. Küçük evler için açık tonlarda ve duvarı kapatmayan örtüler tercih edebilirsiniz. Bunun için beyaz duvar örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz. Beyaz duvar örtünüz ile duvarı kapatmaz ve sadeliği öne çıkarabilirsiniz. 


Özel Tasarımlarıyla Duvar Örtüleri 
Duvar örtülerinde çok farklı tasarımları bulmak mümkündür. Baskılar ürünün tarzı ile uyumlu olmaktadır ve bu sayede şıklık yakalanmaktadır. Film, kahraman, ressam, retro gibi baskılarda duvar örtüleri bulabilirsiniz. Sanat herkesin evinde görmek istediği değerlerden bir tanesidir. Evinizde kullanabileceğiniz sanatçı ürünleri de bulunur. Duvar örtülerinde bazı sanatçılara ve bu kişilerin eserlerine yer verilmektedir. Bu eserler eve şıklığın yanında sanatsal bir hava da katmaktadır. Sevdiğiniz ressam, müzik grubu, heykele göre duvar örtüsü bulabilirsiniz. Dünyanın en önemli ressamlarından olan Vincent Van Gogh temalı ürünleri evinizin duvarına asabilirsiniz. Van Gohg hem eserleri hem de karakteriyle en fazla beğenilen ressamlardan bir tanesidir. Resimleri ve eserlerindeki hatlar büyük beğeni kazanmıştır. Vincent Van Gogh’a ait çizimleri evinizin evinize getirebilirsiniz. Vincent Van Gogh duvar örtüsü ile evinizi daha sanatsal bir hale getirebilirsiniz. Ünlü ressamın her eserinin bulunduğu duvar örtüsü bulmak mümkündür. Van Gogh’un en sevilen eserleri arasında Yıldızlı Gece de yer almaktadır. Yıldızlı Gece adlı eser renk ve çizimleriyle büyük beğeni kazanmıştır. Ünlü ressamın Yıldızlı Gece eserini evinizin baş köşesine yerleştirebilirsiniz. Yıldızlı Gece duvar örtüsü evinizin havasını değiştirebilirsiniz.


Eserdeki mavi ve sarı tonlar duvar örtüsü ile birlikte şıklık yakalanmasını sağlar. Evinizin tasarımına göre ünlü ressamın diğer eserlerinin bulunduğu örtüleri seçebilirsiniz. Ayrıca Van Gogh’un yanı sıra diğer ünlü ressamların eserlerinin de yer aldığı ürünleri bulabilirsiniz. Ressamların eserlerine yer verilmesini duvar örtülerine farklı bir bakış açısı getirmiştir. Bu ürünlerde resimlerin yanında film kahramanlarının da baskıları bulunmaktadır. Yine en fazla hayranı olunan filmlerden olan Harry Potter formunda duvar örtüleri bulabilirsiniz. Filmde yer alan karakterlerin çizim ve renkleriyle farklı bir şekilde sunulduğu örtünüz ile şıklığı bulabilirsiniz. Harry Potter duvar örtüsü modelleri arasından sevdiğiniz karakter ve çizimlere göre ürün bulabilirsiniz. Harry Potter’ın yanı sıra dünyanın en ünlü diğer filmlerinin formlarında da ürünler tercih edebilirsiniz. Markalar örtülerinde film kahramanlarını baskılarına fazlasıyla yer vermektedir. Coğrafya veya gezegen meraklısıysanız yine uygun duvar örtülerini seçebilirsiniz. Dünya haritası duvar örtüsü bu bakımdan seçebileceğiniz bir üründür. Tüm ülkelerin renkli ve çizimleriyle öne çıktığı harita oldukça şıktır. Ayrıca uzay duvar örtüsü seçerek evinizde gezegen ve evreni kullanabilirsiniz.


Evinizdeki Şık Detay Duvar Örtüsü 
Evinize uygun olarak seçtiğiniz duvar örtüleri modern tarzlara ve farklı tarzlara oldukça müsaittir. Tasarım için trendlerin yanında retro, hippi, vintage, bohem çizgileri bulabilirsiniz. Bu ürünler her özelliğiyle evinizin şık detaylarından biri haline gelecektir. Ayrıca örtüler dikdörtgen, kare, yuvarlak, üçgen gibi şekillerde de sunulmaktadır. Bu şekiller desenlerle uyumlu olacak şekilde belirlenmektedir. Desen ve formlarıyla en şık duvar örtüsüne sahip olabilirsiniz. Bu özellikleri ile büyük beğeni kazanan duvar örtülerini renklerine ayırarak belirleyebilirsiniz. Hint duvar örtüsü içerisinde bulunan desen ve renkler ile sunulmuştur. Canlı renkler ile gelen Hint duvar örtüsü her detayıyla farklılık kazandırmaktadır. Bu ürünlerde Hint geleneğine ait olan çizgileri ve renkleri bulabilirsiniz. Hint geleneği mistik tarzda olduğu için buna göre renkler tercih edilmiştir. Özellikle açık ve canlı tondaki renklerin yer aldığı bu tarzı odanızda, salon veya mutfakta değerlendirebilirsiniz. Duvar örtülerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Evin hemen her yeri için ürün tercih edilebilir. Bu ürünler aynı tablo gibi evin girişine veya odalara asılabilir. Seçeceğiniz etnik duvar örtüsü modelini odanızda kullanabilirsiniz. Herkes yaşam alanını kendisine göre dizayn etmek ister. Bu bakımdan etnik olarak nitelendirilen örtüler herkesin zevkine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Evin salon kısmında mobilyaların arkasında ve diğer aksesuarlar ile uyum yakalayan etnik türdeki modeller mutlu olmanızı sağlar.


Hippi tarz dekorasyon ürünlerinde sıklıkla yer alan bir tarzdır. Hippi özellikli ürünlere duvar örtüsü kapsamında da ulaşabilirsiniz. Hippi duvar örtüsü ile ruhunuzu evinize yansıtabilirsiniz. Hippi tarzı yaşamın kendisine özgü değerleri bu modellerde bulunmaktadır. Bu formlarda çok fazla model bulmak mümkündür. Duvar örtülerinde kullanılan formların pek çoğu evrensel değerlerdir. Günümüzde hemen herkes bu değerleri bilmekte ve tarzlarını benimsemektedir. Bu tarzlara evinizde yer vererek vizyonunuzu yansıtabilirsiniz. Duvar örtüsü modellerinde öne çıkmaya başlayan desenlere mandala, tarot, geometrik desenler de eklenmiştir. Özellikle tarot kartı desenleri bu formlar arasında özel bir yere sahiptir. Tarot duvar örtüsü modelleri kartların detay ve özellikleri ile ortamları renklendirmektedir. Tarotta bulunan tüm kart ve değerleri duvarlarınıza yerleştirebilirsiniz. Bu ürünler kullanıldığı yerdeki diğer ürünler ile kombin haline getirilebilir. Ortamdaki saat, tablo, biblo gibi aksesuarların özelliklerine göre model seçebilirsiniz. Duvara kolay bir şekilde monte edilen örtüler yapışkan aparatları ile uzun süre olduğu yerde kalır. Yapışkan aparatlar duvara zarar vermez. Ayrıca bu aparatlar oldukça dayanıklıdır. Bu sayede örtünüz istediğiniz yerde güvenli bir şekilde asılı kalmış olur.


En Uygun Duvar Örtüsü Seçimi 
Bir ürün alırken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Yine duvar örtüsü satın alırken de bazı konuların üzerinde durmak gerekir. Duvarınız için özel olarak tasarlanan örtüler bakımından çok fazla ürün bulunmaktadır. Bu aksesuarlarda çeşitliliğin fazla olması ile her zevke uygun modelin bulunması amaçlanmıştır. Herkesin zevk ve tarzına göre örtü bulmak mümkündür. Kendinize göre modeli bulmadan önce araştırma yapabilirsiniz. İyi bir araştırma ile evinizi daha şık hale getirecek olan duvar örtüsüne sahip olabilirsiniz. Model seçiminde ilk olarak aramanız gereken konu kalitedir. Markaların en kaliteli ürününü bulmak için özellik araştırması yapabilirsiniz. Kaliteli modeller daha uzun süre kullanım için oldukça uygundur. Kaliteli duvar örtüleri uzun yıllar boyunca kullanılması sayesinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Üründe kalite için kumaşlara dikkat etmeniz gerekebilir. Kumaş duvar örtüsü veya diğer modeller kaliteli ise duvarınızda herhangi bir bozulma olmadan duracaktır. Kaliteli kumaşlarla üretilen modellerde yıpranma veya solma gibi hiçbir durum yaşanmaz. Ayrıca kumaş modeller yıkamaya uygun olması sayesinde büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sayede temizliğini dert etmeden duvar örtünüzü en iyi haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Evinize farklı bir hava kazandıracak olan örtülerde çeşitliliğin fazla olması fiyatları da etkilemiştir. Modeller arasında özellik ve boyutlara göre fiyat farklılıkları oluşabilir. Ancak yine de markalar herkesin kullanabilmesi için fiyatları uygun olacak şekilde ayarlamıştır.


Ev aksesuarlarındaki önemli detayların başında desen ve renkler gelmektedir. Bu bakımdan her türlü desen ve renkte örtü bulabilirsiniz. Üründeki özellikleri zevklerinize ve evinizin tasarımına göre belirleyebilirsiniz. Sade veya canlı tarzları örtülerinizde bulabilirsiniz. Dekorasyon ürünlerinden memnun kalmak için mekan ile uyumu yakalamanız gerekir. Evinizin tarzına göre siyah duvar örtüsü tercih edebilirsiniz. Siyah renk ve detaylarıyla sunulan bu modeller mobilya, saat, masa gibi diğer aksesuarlarla uyumlu olmalıdır. Uyum ve şıklığın yakalandığı ürünlerden memnun kalırsınız. Ayrıca yine renk olarak yeşil gibi canlı tonları da bulabilirsiniz. Yeşil duvar örtüsü ya da diğer renklerdeki formlarla evinizde canlı bir hava yakalayabilirsiniz. Mekanın duvar boyutları model seçiminde unutulmaması gereken bir detaydır. Büyük ve küçük ebatlarda pek çok örtü bulunmaktadır. Bu örtülerin büyüklüğü mekana göre belirlenmelidir. Büyüklük, tasarım ve detaylarıyla uygun olan örtüler şıklığı yakalamanıza yardımcı olur. Kaliteli özellikleri ve en beğenilen tarzlardaki duvar örtülerini Vagonik'te uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.


Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?
Bu ürünlerin asılması için özel yapışkanları bulunmaktadır. Bu yapışkan aparatları duvara hiçbir şekilde zarar vermez ve örtünün sağlam bir şekilde durmasını sağlar.


Duvar Örtüsü Nasıl Yıkanır?
Duvar örtülerinin bazı modelleri yıkamak için uygundur. Kumaştan elde edilen ürünler yıkanabilir. Ayrıca diğer modeller de yine ıslak bir bez yardımıyla silinebilir.


Duvar Örtüsü Ne Kadar Büyük Olur?
Örtü büyüklükleri modeller arasında farklılık göstermektedir. Her evin boyutuna göre uygun büyüklüklerde duvar örtüsü bulmak mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

İnternet sitemizin işletimi sırasında çerez ve benzeri teknolojiler kullanılmaktadır. Bazı çerezlerin kullanılması bu internet sitesinin size sunulması için teknik olarak zorunludur.